Solution Architect / Senior Developer
Voor een van onze opdrachtgevers in de regio Arnhem zoeken wij een Solution Architect / Senior Developer bij een vooraanstaande organisatie actief in de Wetenschap.
In deze veelzijdige rol combineer je architectuurverantwoordelijkheid met hands-on ontwikkelwerk binnen een agile omgeving. Je vertaalt de doelarchitectuur naar concrete oplossingen en begeleidt een team van ontwikkelaars op technisch vlak. Zo lever je een directe bijdrage aan de digitale agenda van een toonaangevende organisatie in het Nederlandse onderwijs.
-
Locatie
Arnhem
-
Start
04-06-2026
-
Uren per week
36 uur
-
Duur van de inzet
78 Maanden
-
Tarief
€5200 - €5900 p/m
-
Referentie nummer
JobRequests-2858-B
Ronald Bosch
Senior Account ManagerOver de functie
Als Solution Architect / Senior Developer werk je dagelijks aan het ontwerpen en implementeren van softwareoplossingen die passen binnen de architectuurprincipes van de organisatie. Je maakt de vertaalslag van de doelarchitectuur naar praktische oplossingen die door het ontwikkelteam worden gerealiseerd. Daarnaast coach je collega-ontwikkelaars, ben je vraagbaak voor andere teams en neem je deel aan het architectuur-board. Je onderzoekt nieuwe technologieën, stelt transitieplannen op en draagt actief bij aan de kwaliteit van zowel software als het ontwikkelproces.
Over het bedrijf
Onze opdrachtgever is een gerenommeerde organisatie binnen de Wetenschap, met een sterke maatschappelijke missie gericht op het zichtbaar maken van leerresultaten en het ondersteunen van onderwijsprofessionals. De organisatie werkt nauw samen met scholen, beleidsmakers en andere stakeholders om het onderwijs van de toekomst mee vorm te geven. Het kantoor is centraal gelegen in Arnhem, direct naast het NS-station, en de organisatie hanteert een hybride werkcultuur waarbij flexibiliteit en eigen initiatief worden gewaardeerd. Je komt terecht in een professionele, innovatieve omgeving met volop ruimte voor persoonlijke en vakinhoudelijke ontwikkeling.
Wat wij vragen
- Afgerond hbo-diploma (bedrijfs)informatica of een gelijkwaardige opleiding
- -Ruime ervaring als developer én als architect in een Microsoft-omgeving
- Sterke kennis van Visual Studio, Azure en Azure DevOps
- Gedegen beheersing van back-end technologieën zoals .NET, C# en SQL
- Kennis van front-end technologieën zoals HTML, Angular, (S)CSS en TypeScript
- Ervaring met werken in een agile ontwikkelomgeving
- Vermogen om complexe technische vraagstukken te vertalen naar begrijpelijke oplossingen
- Uitstekende communicatieve en sociale vaardigheden
- Oplossings- en resultaatgericht, klantvriendelijk en kritisch ingesteld
Wat wij bieden
- Een contract van 36 uur per week met intentie tot vaste aanstelling na een jaar
- een zeer competitief salaris in primair maar voornamelijk in het secundaire deel. informatie is beschikbaar
Ronald Bosch
Senior Account ManagerEven sparren over deze opdracht?
Het is niet altijd makkelijk om te lezen of iets bij je past. Feel free om ons te vragen wat wij ervan denken.
Waarom deze opdracht met ons?
Niet alle opdrachten die wij publiceren zijn exclusief bij ons terecht gekomen en we kunnen ons voorstellen dat jij eens denkt; ken ik deze aanvraag niet al? In dat geval kun je jezelf afvragen waarom je via ons wilt reageren. Spar daarover gerust met ons of lees hier vast hoe werken via ons is.
Werken via datapoolKlaar voor de volgende stap?
Maak jezelf kenbaar bij ons! Mail, bel, plan gelijk iets in. Allemaal prima voor ons dus aan jou wat het beste voor jou uitkomt. Wacht alleen niet te lang, het kan snel gaan.
Solliciteer
Geïnteresseerd? Laat jouw gegevens en profiel achter zodat we je snel kunnen benaderen.
Neem contact op